A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

VI. ORSZÁGOS FOTÓ ÉS FILM VERSENY 2019. március 29-30. Budapest. A művészeti iskolák legrangosabb versenyét 3 évenként rendezik meg. Iskolánkat 5 tanuló képviselte a döntőben (az elődöntő után): Berkecz Péter (IV. korcsoport) Kakasi Zsófia (IV. korcsoport) Kádár Réka (III. korcsoport) Kókai Balázs (II. korcsoport) Vigvári Tímea (IV. korcsoport) Felkészítő: Gyuris Péter és Almási Mariann A verseny feladatai korcsoportonként: 1. nap Kötelező feladatok: I-II. korcsoport: Csendélet beállítás fotózása, III. korcsoport Balett óra, táncpróba IV. korcsoport: Néptánc 2. nap Szabadon választott feladatok. I. korcsoport: Szoborpark, II. korcsoport: Dunapart, III. korcsoport: Promontor, épületek, utcarészlet IV. korcsoport: Lovarda

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*