A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

Védd a természetet Az Alsó-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság és a Magyar Hidrológiai Társaság által hirdetett rajzpályázaton részt vett tanulóink: I.korcsoport (6-8 évesek): Horváth Ármin, Ormos-Gonda Hanga, Tóth Zita, László Eszter II. korcsoport (9-11 évesek): Ecsédi Dániel, Fajkusz Nóra, Horváth Jázmin Napsugár Felkészítő: Oroszi Marianna és Pető Zsuzsanna tanárnő II. korcsoport Kulik Csenge Nóra, Lénárt Lili Nánási Tímea, Novák Nelli, Vig Lotti III. korcsoport (12-18 évesek): Gutpintér Réka – Csongrádi vizekre látványhíd terve Kádár Lili – Csongrád fa és víz adottságainak alapján tervezve, közelebb hozva a természetet a gyerekeknek. Kökény Dóra – Bokros puszta környéki elhagyott ház átalakítása közösségi házzá, a meglévő fák számának növelésével. Ökrös Dániel János – Csongrádi vizek alapján horgászparadicsom kiépítése, meglévő növényzet tovább bővítésével. Felkészítő: Pétersz Nóra tanárnő

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*