A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉGEN JUTALOMKÖNYVEK, OKLEVELEK ÉS BIZONYÍTVÁNYOK ATÁDÁSA „Köszönöm a művészeti iskola tantestületének minőségi munkáját! A szülőknek pedig azt a bizalmat, hogy gyermekeik művészeti nevelését iskolánkra bízták.” Almási Mariann igazgatónő Tehetséggondozásunk eredménye a versenyeredmények területén egyre jobban mérhető. Nagy öröm számunkra, hogy ebben a tanévben már 261 tanulónk vett részt 41 országos, regionális, megyei, területi és városi versenyen. A versenyeken díjazásban részesült tanulóink jutalomkönyveket vetettek át. Tanévzáró ünnepségünk zárásaként a tanszakvezető tanáraink kiosztották a bizonyítványokat és átadtál tanítványaiknak az elismerő okleveleket a pályázatokon való eredményes részvételükért. Fotók: Gyuris Péter tanár úr

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*