A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

Képzőművészeti tanszakos növendékeink A Cziffra György Fesztivál Zenemanó címmel hirdetett rajzpályázatára beküldött alkotásai. A pályázat témája szerint a klasszikus zene már kisgyerekkorban is segít az érzelmek kifejezésében, így fontos, hogy Kodály és Bartók hazájában a fiatal generáció megismerje ezt a zenei kultúrát is. Az alkotások a János Vitéz és a Diótörő-cukortündér zenei művek hallása alapján készültek. Felkészítő pedagógus: Posta Piroska tanárnő Beküldött tanulói pályamunkák: Muikku Marianna Eila, Csepregi László,Horváth Jázmin, Gyurovszki Liliána, Romfa Rozália, Surányi Petra, Raffael Zoltán, Koscsó Lilla, Pintér Amira, Csaba Petra, Rozgonyi Nóra, Tarjányi Eszter, Bökös Bettina Dorisz, Deák Zsófia, Gácsi Áron, Molnár Zsófia, Szántai Zoltán Levente

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*