A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

Képzőművészeti tanszakos növendékeink a Cziffra György Fesztivál Zenemanó címmel hirdetett rajzpályázatára beküldött alkotásai. A pályázat témája szerint a klasszikus zene már kisgyerekkorban is segít az érzelmek kifejezésében, így fontos, hogy Kodály és Bartók hazájában a fiatal generáció megismerje ezt a zenei kultúrát is. Az alkotások a János Vitéz és a Diótörő-cukortündér zenei művek hallása alapján készültek. Felkészítő pedagógus: Szepesi Dóra tanárnő Beküldött tanulói pályamunkák: Birk Balázs, Horváth-Varga Péter, Lazók Szilvia, Simon Adél, Antal Emese, Gácsi Zita, Kovács Attila, Kovács Kinga, Tanács-Kása Sára, Simon Zsolt, Gácsi Petra, Szokolai Ákos, Rogozsán Rebeka, Deák Boglárka, Tápai Zita, Szokolai Luca, Pálfi Henrietta, Szokolai Gergő

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*