A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

GROTTA MŰVÉSZETI ISKOLA TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉGE „ A legtöbb ember olyan, mint a hulló falevél, melyet a szél fúj és lebegtet – csak ring a levegőben, s végül földre hull. De vannak mások, kevesek, akik olyanok, mint a csillag, kijelölt úton haladnak, széljárás nem éri el őket, magukban hordják törvényüket és útjukat.” – írta Hermann Hesse. Célunk, hogy művészeti iskolánk alapozza meg a művészi kifejezőkészséget, bontakoztassa ki az alkotó fantáziát, pozitív élmények segítésével járuljon hozzá az érzelmileg gazdag, kreatív személyiség kialakításához. Tanévzáró ünnepségen fellépő zeneművészeti tanszak növendékeink ebben a tanévben több rendezvényen, versenyen szerepelve méltón képviselték iskolánkat. Fellépő növendékeink és felkészítő tanáraik: Hekkel Zoltán, Török Szófia és Kardos Réka zongora tanszak – Czékmánné Fejes Katalin tanárnő Mátyás Leila, Kávai Réka, Justin Vanda, Gyarmati Nikolett furulya tanszak – Takács Gabriella tanárnő, zongorán kísért: Mészárosné Suha Csilla tanárnő Bérces Bercel, Zentai Emília gitár tanszak – Mészáros János tanár úr Gácsi Marcell, Suti Simon gitár tanszak – Bajomi Nagy Péter tanár úr Műsorközlő: Vigvári Tímea fotó-film tanszak Fotók: Gyuris Péter tanár úr

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*