A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

GROTTA 2003-2018 Tanévzáró ünnepségünkön egy rövid visszaemlékezést tettünk az elmúlt 15 évre volt diákjaink segítségével, akik ma már alkotó művészek. Bemutattuk vendégeinknek, tanulóinknak, hogy tehetséggel, szorgalommal és kitartással, hová is lehet eljutni Grottásként. Köszönjük volt diákjainknak, akiknek gondolatait felolvashattuk ünnepségünkön: – Balla Regina: okleveles építészmérnök, kutató, oktató – Baranyi Ádám divattervező, a Sugarbird divattervezője – Kálmán Áron: grafikus és multimédia-tervező – Szabó Nelli: formatervező művész – kurátor – Szepesi Dóra Anna: festőművész – Torbán Eszter Tünde: alkalmazott látványtervező, színházi díszlet és jelmeztervező és a Pécsi Nemzeti Színház díszletgyártó műhelyének vezetője, díszletfestő

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*