A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

Eredményes tanévet zártak a Grottás gitárosok Színes koncerttel búcsúztatták a tanévet a Grotta Alapfokú Művészeti Iskola gitár tanszakos tanulói Csongrádon, a Művelődési Központban található Galériában június 1-én. A növendékek népes hallgatóság előtt mutatták be tudásukat, s a hagyományokhoz híven ismét egy immár egyetemista gitáros, Czakó István játéka volt a „záróakkord”. Külön kiemelték az iskola legeredményesebb tanulóját, Giricz Dávidot, aki a VI. Nemzetközi Gitárversenyen III. díjat nyert. Dávid a XXIX. Csongrád Megyei Kortárs-zenei Találkozón nyújtott teljesítményéért is dicséretben részesült. A XI. Tavaszi Gitártalálkozón Szegeden is többen képviselték az iskolát: Gácsi Marcell és Suti Simon kamara nívó díjat és kiemelt dicséretet kaptak. Felkészítő: Bajomi Nagy Péter tanár úr. Giricz Gábriel, Giricz Dávid és Zentai Emília is kiemelt dicséretben részesültek. Felkészítő tanáruk Mészáros János volt. /Szentesi gyors – hangos hírújság/

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*