A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

Az elmúlt hetekben a Grotta Művészeti Iskola is mindent megtett azért, hogy a gyerekek vizuális oktatása folytatódhasson folyamatosan tovább digitális módon. Minden képzőművészeti csoportban létrehoztuk a facebook csoportjainkat is, melyek segítik alkotómunkánkat, és állandó kapcsolatot biztosít a szülőkkel és tanítványainkkal. A hétről hétre elkészített csodálatos, kreatív alkotásokat látva, igazán büszkék vagyunk tanítványainkra és szüleikre is!! Ezúton is nagyon szépen köszönjük a szülők közreműködését. Szeretnénk bemutatni pár fotóval, hogyan is telt az első kéthetes „digitális alkotás” otthoni körülmények között. A folytatásban a héten, képzőművészeti csoportjaink „életét” , alkotó tevékenységét fogjuk bemutatni.

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*