A szentesi kortárszenei találkozó

„Megyei rendezvényként a Szentesi Kortárszenei Találkozó 22 éve kerül megrendezésre minden év március első hetében a szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola és Hangversenyközpontban.

Célja, a kortárs zene megkedveltetése a mai fiatalokkal, új darabok bemutatása, valamint a zeneszerzőket ösztönözni tanulók számára is játszható művek írására.
A műsorban a zeneiskolákban oktatott mindenféle hangszer, magán ének is jelen van.
A produkciókat hivatalos zsűri értékeli három kategóriában: részt vett, jó, kiváló.

Bálint Bence a Grotta A.M.I. gitárszakos tanulója a 2011 –es évben részt vett, 2012 –es évben pedig jó minősítést ért el, melyekhez ez úton is gratulálunk.”

/Mészáros János – gitártanár/

Előadott műsor:

Pavlovits Dávid: Voiles (Vitorlák)
gitár: Bálint Bence
felkészítő tanár: Mészáros János

Képek a Kortárszenei Találkozóról:

2012_02_g00 2012_02_g01 2012_02_g02 2012_02_g03