A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

A Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége a 2022–2023. tanévben újra meghirdette DIÁKFOTÓ-PÁLYÁZATÁT, ahol Iskolánk fotó-film tanszakos tanulói is részt vettek. Indulók: Kiss Hunor Álmos, Szűcs Péter Máté, Szabó Dominik Noel, Saliga Attila, Szűcs Attila, Bodnár Dániel, Hájas Dominik; Kiállításra bekerült alkotások: Szűcs Attila, kép címe: Feketekávé fehér csészében, Fekete-fehér kategória Kiss Hunor Álmos, kép címe: Ikarusz, Fekete-fehér kategória Hájas Dominik, kép címe: Akvarell, Életünk a víz kategória Iskolánk az iskolák között Fekete-Fehér kategóriában II. helyen végezett. Felkészítők: Német Gabriella és Almási Mariann tanárnő

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*