A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

A FIATALOK A KULTÚRÁÉRT DÍJAT VEHETTE ÁT CSONGRÁD VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL ISKOLÁNK TANULÓJA, KAKASI ZSÓFIA ZORKA. Kakasi Zsófia Zorka több éve tanulója a Grotta Alapfokú Művészeti Iskolának. A művészetek iránti fogékonysága, érdeklődése már korán megmutatkozott. Versenyeredményeiből is látható, hogy az évek során több művészeti ágat és technikát is kipróbált. 2014-ben a IV. Országos Makett és Papírtárgykészítő Fémműves Verseny döntőjében Győrben sikeresen szerepelt, és még ugyanebben az évben a Szarvason megrendezett IV. Országos Kézműves Verseny Döntőjében III. helyezést ért el. 2015 és 2016-ban a XX. és XXI. Betlehemi Jászol pályázatokon Budapesten csoportosan kiállításra kerültek munkái. 2017-ben tűzzománc alkotásaival nevezett az elődöntő sikere után, a badacsonytomaji V. Országos Fém és Zománcműves verseny döntőjébe. 2017-től a fotózás technikája iránt is kezd érdeklődni és tematikusan készülni a VI. Országos Fotó és Filmversenyre, melynek döntőjében a IV. korcsoportban 2019. március 30-án Budapesten országos III. helyezést ért el.

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*