A GROTTA Alapfokú Művészeti Iskola székhelye a város Művelődési Házában található.

6640 Csongrád, Szentháromság tér 8.

A 2020/2021-es tanévben készült képzőművészet tanszakos tanulóink alkotásaiból válogattunk

Iskolánk székhelyén a Művelődési Házban Pétersz Nóra tanárnő és Kovács Gyula tanár úr Telephelyeinken: – Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskolában Almási Mariann – Oroszi Marianna, Boneczné Bakó Anikó és Kalácska Beáta tanárnő – Piroskavárosi Általános Iskolában Szepesi Dóra Anna és Kolepné Sipos Edit tanárnő – Széchenyi István Általános Iskolában Tantucz Krisztina tanárnő – Bársony István Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumban Nagyné Csernus Mariann tanárnő – Felgyőn, a László Gyula Általános Iskolában Stéhlikné Szalkai Mária tanárnő

Szóljon hozzá

Kérem javítsa ki a hibás mezőket.

Üzenet elküldéséhez szükséges megadni*