2010. Április – Közlekedésbiztonság gyermekszemmel ORFK Országos Balesetmegelőzési Bizottság országos rajzpályázata

Felkészítő Boneczné Bakó Anikó

Hivatalos Versenykiírás:

Az ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság gyermekrajz-pályázatot hirdet 3-6, 6-10 és 10-14 éves korosztály számára „Közlekedésbiztonság gyermekszemmel” címmel.

A pályaművek mérete: A/4 vagy A/3

Beküldési határidő: 2010. április 16.

A pályaműveket a az alábbi címre kérjük eljuttatni: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Megyei Balesetmegelőzési Bizottság, 6722 Szeged, Kossuth L. sgt. 22-24. sz.

A pályázati művek hátoldalán tüntessék fel a szerző nevét, iskoláját és iskolájának címét, a rajztanár nevét valamint a beküldő megyét (Csongrád megye).

A Megyei Balesetmegelőzési Bizottság által létrehozott zsűri korosztályonként értékeli a beküldött pályaműveket. Korcsoportonként az első 5 pályaművet országos zsűrizésre az Országos Balesetmegelőzési Bizottsághoz 2010. április 30-ig juttatja el. Az országos zsűrizés alapján a legjobb munkák kiállításon vesznek részt 2010. júniusában Budapesten. Azok között, akiknek a pályázata nem jutott tovább az országos zsűrizésre, a Megyei Balesetmegelőzési Bizottság korosztályonként 1-1 beküldőt tárgyjutalomban fog részesíteni.

A kiállítás helyszínéről és időpontjáról az ORFK-OBB írásban értesíti a díjnyertes pályamunkák beküldőit, valamint a Megyei Balesetmegelőzési Bizottságokat.

A díjazottakat értékes jutalomban részesítik! Fődíj korosztályonként 1 kerékpár!

Pályamunkák:

2010_11_g01 2010_11_g02 2010_11_g03 2010_11_g04